• 19 lutego 2024
  • 20 lutego 2024
  • wyświetleń: 1277

[FOTO] Osiem medali zawodników KS Judo w Mistrzostwach Śląska

W niedzielę 18 lutego w Bytomiu rozegrano Mistrzostwa Śląska w kategorii juniorów, juniorów młodszych oraz młodzikow. W zawodach wzięło udział 520 zawodniczek i zawodników z 33 śląskich klubów.

Mistrzostwa Śląska na judo w Bytomiu - 18.02.2024 · fot. Bogusław Tyl

Były to kolejne udane zawody dla zawodników Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice. Złote medale zdobyli Wiktoria Rudy, Julia Olejniczak, Maciej Ząbkowski, Andrii Riabukhin oraz Kacper Piekarczyk.

Srebrny krążek padł łupem Emmy Gwizdoń, a brąz - Małgorzaty Budy i Michała Pietrzyka. Bardzo dobre 5. miejsce zajęli, Jason Karimov oraz Damian Soszka, a 7. - Wiktor Niesyt.