• 4 września 2019
  • wyświetleń: 2579

[ZDJĘCIA] Turniej Finałowy Squash Summer Cup 2019 w SCT

Materiał partnera:

Za nami już ostatni z całego cyklu turniej Squash Summer Cup 2019 z Mazda Auto-Gazda.

Turniej Finałowy Squash Summer Cup 2019 w SCT

Turniej został rozegrany w bardzo przyjaznej atmosferze, a gracze dostarczyli nam dużą dawkę pozytywnych emocji. Podczas turnieju można było popatrzeć na kawał świetnego squasha w wydaniu zarówno Panów jak i Pań, ale rzecz jasna podczas każdego turnieju zwycięzca może być jeden i tym razem został nim Robert Olejniczak, który, nie ukrywając, był faworytem tego wieczoru i rzeczywiście nie zawiódł. Na podium obok Roberta stanęli kolejno Michał Szymczyk i Bartosz Świeca. Gratulujemy!

Po wszystkich pięciu turniejach czas na kwalifikacje końcową. Mistrzem Summer Squash Cup 2019 w SCT z Mazda Auto-Gazda został Michał Szymczyk, który wygrywa Mazdę X5 J na weekend!

Drugie miejsce zajmuje Przemysław Pastuszka, a brąz wywalczył Łukasz Kania. Brawo Panowie, gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turniejów oraz osobom towarzyszącym za obecność i super atmosferę. Było nam miło Was gościć podczas całego wakacyjnego cyklu. Dziękujemy sponsorowi Mazda Auto-Gazda za wspaniałą nagrodę. Dziękujemy restauracji La Grande za przepyszne ciepłe przekąski podczas każdego turnieju. Dziękujemy Klubowi SCT za wspaniałe nagrody dla zwycięzców i uczestników w poszczególnych turniejach cyklu.

Dziękujemy naszej niezastąpionej trener Marii Jarzembowskiej za organizację i czuwanie nad sprawnym przebiegiem tych turniejów! Marysiu, kawał dobrej roboty!

Zapraszamy wszystkich na kolejne turnieje w SCT oraz do udziału w Śląskiej Lidze Squasha, która rusza już 22 września. Szczegóły wkrótce.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj