• 17 kwietnia 2015
  • 21 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 6183

Czechowiczanin mistrzem kadetów!

Reprezentacja Polski Kadetów w piłce siatkowej zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Europy. W drużynie znalazł się absolwent Gimnazjum Publicznego nr 2 (2010-2013) - Tomasz Polczyk, grający z numerem 19.

Polacy mistrzami kadetów

W finale mistrzostw Europy kadetów Polacy pokonali reprezentację Włoch 3:1 i zostali mistrzami Europy. Na sukces złożyła się ciężka praca całego zespołu. Ciężka, bo siatkarze stoczyli wyrównany bój w dwóch ostatnich setach. Trzecią partię drużyna z Polski przegrała 25:27, jednak w czwartym secie chłopcy zdołali odrobić straty i wygrali go 25:22.