czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 29 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2353

Rozgrywki plażówki zakończone

Ostatni wtorek wakacji przyniósł wymarzoną pogodę na rozegranie finałów Małej Ligi Lata 2012 w siatkówce plażowej. Na boiskach MOSiR spotkały się najlepsze pary wakacyjnych turniejów eliminacyjnych w trzech kategoriach.

mała liga siatkówki,siatkóka plażowa

W rozgrywkach dziewcząt w finale para Karolina Biernat/ Paulina Faruga pokonały Weronikę Przebindę i Magdalenę Dudek. W finale grupy starszej chłopców Jurek Kisza i Artur Zięba pokonali parę Krzysztof Abramek/Mateusz Palkij. Najlepszą drużyną grupy młodszej chłopców zostali Paweł Janik i Bartek Spójnik.

Zawody sędziowali Włodzimierz Włodyka i Łukasz Stawowski. Formę zawodników oceniała Pani Agata Krywult. Łukasz Oleksa przypilnował kiełbasek, a Krzyś Duda koordynował pracę sędziów punktowych.

Mała Liga Lata 2012 odbyła się przy finansowym wsparciu gminy Czechowice-Dziedzice oraz pomocy naszego wspaniałego MOSiR .