• 22 października 2019
  • wyświetleń: 1587

Za nami kolejna seria spotkań Amatorskiej Ligi Siatkówki

Za nami już kolejne spotkanie z Amatorską Ligą Siatkówki.

Tego dnia jako pierwsi do boju stanęli zawodnicy kat. Masters SV Środek Old oraz Chaos Team. Pierwszy set należał do zespół Chaos Team. Dobrze dysponowani zawodnicy zespołu SV Środek OLD pewnie wygrali dwa następne sety wygrywając spotkanie 2:1

SV Środek Old - Chaos Team 2:1 ( 20:25, 25:19, 25:15)
SV Środek OLD - Włodzimierz Włodyka, Marcin Pieczora, Tadeusz Zimnoch, Rafał Szczypka, Dariusz Janko, Damian Czarnecki, Adam Prończuk
Chaos Team - Piotr Gąsiorek, Bartłomiej Błażejowski, Mariusz Zontek, Arkadiusz Sadłoń, Marcin Sadłek, Bogdan Buchcik, Paweł Pryszcz

W drugim meczu tego dnia nie było łatwo o zwycięstwo. Był to zacięty pojedynek, pełen emocji i świetnych akcji, dobrej obrony i "wyciąganiu" niemożliwych piłek. W mecz mocno weszli zawodnicy SV Środek którzy kontrolowali pierwszego seta od początku do końca wygrywając go 25:8

W drugim secie role odwróciły się. Starsi pełni determinacji nie odpuszczali od samego początku i walczyli o każdy punkt - drugi set należał dla nich. Po bardzo wyrównanym 2 i 3 secie prowadzenie odjął zespół SV Środek, w końcowym rozrachunku wygrali całe spotkanie 2:1

SV Środek - Stars’i 2:1 (25:8, 23:25, 26:24)
SV Środek - Artur Kowalczyk, Paweł Mazur, Mateusz Kraj, Łukasz Stawowski, Daniel Pawlik, Włodzimierz Włodyka, Adrian Wiewióra, Michał Broniszewski, Bartosz Buniak
Stars’i - Paweł Durkalec, Krzysztof Janko, Dariusz Janko, Mirosław Mrózek, Arkadiusz Muras, Kamil Zabłocki, Damian Kozłowski, Sebastian Wojtyłko, Krzysztof Czubiński

W ostatni pojedynku tego dnia po przeciwnych stronach siatki stanęły zespoły Volley Masters oraz Sokoła. Poziom meczy był bardzo wyrównany. Zwycięstwo na swoim koncie może odnotować drużyna Volley Masters

Volley Masters - Sokół 2:1 (25:23, 25:22, 23:25)
Sokół - Wojciech Paździora, Szymon Markowicz, Jakub Kaczmarek, Jakub Czulak, Przemysław Kowalski, Mateusz Swakoń, Kacper Foryś, Marcin Hałas
Volley Master - Michał Gawęda, Paweł Żelazny, Wojciech Kowalski, Dariusz Kubica, Jakub Macura, Rafał Gryga, Mateusz Pawlik