Motoryzacja Czechowice-Dziedzice Motoryzacja Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 25 września 2019
  • wyświetleń: 256

Rotuz Bronów bezbramkowo zremisował z Sokołem

Mecz bez goli, ale nie można powiedzieć że bez emocji. Jednak mimo przewagi gospodarzy, piłka nie mogła i nie chciała znaleźć drogi do bramki przyjezdnych.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Buczkowice mimo że nie przyjechali do Bronowa w roli faworytów, mecz zaczęli bardzo dobrze, mianowicie od stworzenie dwóch groźnych sytuacji bramkowych. Następnie to Rotuz przejął inicjatywę której nie oddał do końca meczu. Zespół z Buczkowic miał jasną taktykę na ten mecz: chaos. Piłka po ich zagraniach głównie latała w powietrzu, z myślą że spadnie w odpowiednim miejscu. Rotuz nie miał dobrego pomysłu jak przerwać impas, mimo to gospodarze kilkukrotnie stworzyli bardzo groźne sytuacje bramkowe. Jednak po raz kolejny świetnie był dysponowany bramkarz Buczkowic lub dla odmiany razili nieskuteczności gracze ofensywni z Bronowa. Pod koniec drugiej połowy przewaga Rotuza była wręcz miażdżąca, nie przyniosło to jednak kompletnie żadnego efektu.

Kolejna strata punktów drużyny z Bronowa, sprawia że ekipa Witolda Szczepanika plasuje się na bezpiecznej, piątej pozycji w tabeli. Na szczęście ciągle bliżej do miejsc na szczycie tabeli, niż do strefy spadkowej.

UKS Rotuz Bronów vs GLKS Sokół Buczkowice 0:0

Skład Rotuza:
Filapek, Jarek, Kubica, Bieńko, Szczelina P., Papkoj (69′ Banet Jakub), Świerkot, Cyroń, Szczepanik (55′ Mencnarowski), Dzida (89′ Gaszczyk), Wronka (87′ Kopeć)

43-502 Bronów
ul. Kolorowa 2

kom. 539 010 030

Rotuz Bronów

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA