Motoryzacja Czechowice-Dziedzice Motoryzacja Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 17 lipca 2019
  • wyświetleń: 1029

II Turniej Dzikich Drużyn o mistrzostwo Czechowic-Dziedzic

Drugi turniej o mistrzostwo Czechowic-Dziedzic dzikich drużyn rozpoczęliśmy bardzo wcześnie bo już o 8:30, ale za to na świetnie przygotowanej płycie boiska klubu LKS Sokół Zabrzeg.

II Turniej Dzikich Drużyn o mistrzostwo Czechowic-Dziedzic - 13.07.2019 · fot.


Jako pierwsi wybiegli gracze kategorii niezrzeszonej czyli nie grający od 01.01.2019r w żadnym klubie piłkarskim w oficjalnych rozgrywkach.

W grupie A padły następujące wyniki:
Cyroń Team 0:2 Rachowiec Zwardoń
Cyroń Team 1:0 Irasiad
Cyroń Team 0:0 PB
Cyroń Team 0:2 Kraken Team
Rachowiec Zwardoń 2:2 Irasiad
Rachowiec Zwardoń 2:0 PB
Rachowiec Zwardoń 0:2 Kraken Team
Irasiad 0:0 PB
Irasiad 0:2 Kraken Team
PB 0:1 Kraken Team

Z grupy tej wyszły tylko ekipy z miejsca pierwszego Kraken Team oraz drugiego Rachowiec Zwardoń.

W grupie B padły następujące wyniki:
Alkopoligamia 1:0 Gomola Trans
Alkopoligamia 1:1 Pidżamersi
Alkopoligamia 0:1 Relaks Pszczyna
Alkopoligamia 1:0 Pasjonaci
Gomola Trans 2:0 Pidżamersi
Gomola Trans 0:2 Relaks Pszczyna
Gomola Trans 2:0 Pasjonaci
Pidżamersi 0:1 Relaks Pszczyna
Pidżamersi 2:2 Pasjonaci
Relaks Pszczyna 3:2 Pasjonaci

Z tej grupy wyszły 3 najlepsze zespoły : z pierwszego Relaks Pszczyna, z drugiego Alkopoligamia i z trzeciego Gomola Trans.

W grupie C padły następujące wyniki:
Górnik Wesoła 0:1 Leśny KS
Górnik Wesoła 3:0 Promilek
Górnik Wesoła 0:0 Enigma Northec Czechowice
Górnik Wesoła 4:0 CP-Medibed
Leśny KS 3:0 Promilek
Leśny KS 1:1 Enigma Northec Czechowice
Leśny KS 5:0 CP-Medibed
Promilek 0:3 Enigma Northec Czechowice
Promilek 2:1 CP-Medibed
Enigma Northec Czechowice 2:0 CP-Medibed

Również z tej grupy awansowały trzy ekipy. Najlpesza Leśny Klub Sportowy, kolejno Enigma Northec Czechowice oraz Górnik Wesoła.

W ćwierćfinałach padły wyniki:
Kraken Team 2:0 Gomola Trans
Leśny Klub Sportowy 2:1 Rachowiec Zwardoń
Alkopoligamia 0:4 Enigma Northec Czechowice
Relaks Pszczyna 0:1 Górnik Wesoła

W półfinałach spotkały się :
Kraken Team 2:0 Enigma Northec Czechowice
Leśny Klub Sportowy 0:0 (5:4 w karnych) Górnik Wesoła

W meczu o 3miejsce po bezbramkowym remisie w rzutach karnych wygrała drużyna Górnik Wesoła pokonując Enigme z Czechowic. W finale wygrała drużyna Kraken Team pokonując Leśny Klub Sportowy 1:0 zgarniając okazały puchar oraz koszulki Nike z logo R-gol. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Kraken Team - Jakub Michalik. Nie mogło być inaczej skoro w całym turnieju ani razu nie musiał wyjmować piłki z siatki. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Dawid Kowalczyk Leśny KS. Najlepszy strzelec Adam Kozielski Leśny KS 6 bramek.

Najlepsze zespoły wystąpiły w składach:

Kraken Team: Jakub Michalik, Dawid Lenert, Arkadiusz Krawczyk, Norbert Mrotek, Patryk Sróda, Dawid Malordy, Daniel Wawoczny, Sebastian Olszewski, Jakub Mazur.

Leśny Klub Sportowy: Dawid Kowalczyk, Jakub Laszczak, Marcin Baranowicz, Grzegorz Biront, Marcin Tylski, Adam Kozielski, Damian Polak, Mateusz Wołczyński

Górnik Wesoła: Marcin Malinowski, Krystian Mondry, Paweł Chmieliński, Mariusz Kocurek, Kamil Szyszko, Kamil Czajkowski, Michał Łucki, Kamil Kuś, Mirosław Tarabasz,

W kategorii zrzeszonej ekipy ruszyły od 12:45 i widać było różnice ale nic dziwnego gdy na boisku byli zawodnicy min. z przeszłością na boiskach pierwszoligowych w wielu gra nadal na poziomie IV i V ligi piłkarskiej.

W grupie D padły wyniki:
Sajmax IZ 1:0 Puczi Geng
Sajmax IZ 3:0 The Sheikers
Sajmax IZ 0:3 Piwkorze
Sajmax IZ 0:0 Reprezentacja Bielskiej Ligi Szóstek
Puczi Geng 2:0 The Sheikers
Puczi Geng 0:4 Piwkorze
Puczi Geng 1:0 Reprezentacja Bielskiej Ligi Szóstek
The Sheikers 0:3 Piwkorze
The Sheikers 0:7 Reprezentacja Bielskiej Ligi Szóstek
Piwkorze 0:0 Reprezentacja Bielskiej Ligi Szóstek

W grupie D najlepszą drużyną okazała się ekipa Piwkorzy natomiast drużyna Sajmax Inny Zespół swój awans poza własnymi wynikami zawdzięcza ekipie Puczi Geng która mimo zwycięstwa z Reprezentacją Bielskiej Ligi Szóstek nie miała szans awansu, natomiast pozbawiła RBL6 wyjścia z grupy i dzieki temu awans świętował Sajmax Inny Zespół.

W grupie E która okazała się tą silniejszą padły następujące wyniki:
Hiacynt Tychy 2:0 Drink Team
Hiacynt Tychy 1:0 Terefere
Hiacynt Tychy 0:0 Namaszczeni Voltarenem
Hiacynt Tychy 3:0 Banda Świrów
Drink Team 0:3 Terefere
Drink Team 0:4 Namaszczeni Voltarenem
Drink Team 0:3 Banda Świrów
Terefere 0:2 Namaszczeni Voltarenem
Terefere 2:3 Banda Świrów
Namaszczeni Voltarenem 2:0 Banda Świrów

W tej grupie dwie drużyny zdobyły 10pkt a w meczu pomiędzy nimi padł remis stąd jako pierwsza awas uzyskała ta która strzeliła więcej bramek a więc Namaszczeni Voltarenem. Z drugiego miejsca wyszła ekipa Hiacynt Tychy.

W pólfinałach awans uzyskały ekipy Namaszczeni Voltarenem pokonując Sajmax Inny Zespół dopiero po rzutach karnych. Natomiast w drugim półfinale 2:0 lepsza okazała się drużyna Hiacynt Tychy pokonując Piwkorzy. W meczu o 3 miejsce zmęczonych już Piwkorzy 2:0 pokonał Sajmax Inny Zespół rewanżując się tym samym za porażkę z grupy. Tam lepsi byli Piwkorze aż 3:0 pokonali Sajmax Inny Zespół. W finale powtórka z meczu grupowego Hiacynt Tychy oraz Namaszczeni Voltarenem. Jak się okazało znów identyczny wynik jak w grupie 0:0 lecz tym razem czekały nas rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy Hiacynt Tychy zgarniając komplet koszulek Nike z logo R-gol. Najlepszym zawodnikiem zosał wybrany Szymon Chabinka (Hiacynt Tychy). Najlepszy strzelec Ciućka Patryk Piwkorze 4bramki(decydowało miejsce drużyny w turnieju). Również 4bramki(w jednym meczu) zdobył Łukasz Miszczak(RBL6). Najlepszy bramkarz Madejczyk Michał- The Shakers.Mimo największej ilości wpuszczonych bramek wszyscy byli w szoku przed utratą ilu kolejnych uchronił swój zespół.

Najlepsze drużyny z tej kategorii wystąpiły w składach:

Hiacynt Tychy: Marcin Bała, Michał Bała, Jakub Janiszewski, Szymon Chabinka, Szafrański Rafał, Beszterda Tomasz, Michał Wąsik, Borowski Adam, Adam Kwidźyński

Namaszczeni Voltarenem: Rafał Ustaszewski, Łukasz Halama, Dariusz Stokłosa, Dawid Pisarek, Szymon Miłek, Tomasz Huzarewicz, Michał Szczyrba, Mariusz Saltarius, Marcin Urbańczyk

Sajmax Inny Zespół: Kamil Kimla, Paweł Sroka, Kornel Ryszka, Rafał Twardowski, Szymon Skęczek, Mateusz Włoszek, Tomasz Kozioł, Paweł Kozioł, Szymon Światłowski, Michał Przemyk.

Wielkie podziękowanie należą się wszystkim naszym sponsorom: firmie R-gol, firmie Cyroń Sp.z o.o oraz firmie RedCars. Podziękowania kierujemy również w stronę, sędziów wszystkich spotkań : Sewerynowi Gacek, Rafałowi Choszczyk, Mariuszowi Zygmunt co ciekawe dwóch z nich to mieszkańcy Czechowic-Dziedzic. Dziękujemy również Oskarowi Adamecki oraz Łukaszowi Nowak za ogarnięcie spraw związanych z przygotowaniem kiełbasek z grilla dla wszystkich głodnych uczestników.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA