• 3 października 2018
  • wyświetleń: 2556

Tenisiści stołowi MKS Czechowice-Dziedzice dominują na Śląsku!

30 września w Łaziskach Górnych został rozegrany Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii żaków i skrzatów. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy czechowickiego MKS, którzy zdominowali turniej i wywalczyli wszystkie możliwe bilety na Grand Prix Polski żaków w Zielonej Górze.

Tenisiści stołowi MKS Czechowice-Dziedzice dominują na Śląsku - 30.09.2018 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

Do sensacyjnych rozstrzygnięć doszło w kategorii żaczek, gdyż w najlepszej czwórce województwa śląskiego znalazły się 3 reprezentantki MKS Czechowice-Dziedzice, uczęszczające do tej samej klasy w Szkole Podstawowej nr 3 w Ligocie!

I miejsce - Emilia Twardawa, Mateusz Gawlas (awans na GP Polski)
III miejsce - Anna Chromik, Piotr Szary, Mateusz Orszulak
IV miejsce - Natalia Wójtowicz
V miejsce - Michał Czernin, Małgorzata Pietraszko
VII Miejsce - Mikołaj Zając
IX miejsce - Kamil Orszulak

Startowało 90 zawodników z województwa śląskiego. Dwa tygodnie wcześniej w zawodach wojewódzkich w kategorii młodzików brązowe medale zdobyli - Weronika Indeka i Paweł Polok, czwarte miejsce zajęła Zuzanna Bronikowska.