• 3 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2835

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie MRKS-u i Orła Łękawicy

Jesienią wobec obfitych opadów deszczu, pojedynek tych drużyn rozegrany został na sztucznym boisku MOSiR, w rewanżu piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice z Orłem zagrali w Łękawicy, będąc jego formalnym gospodarzem.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Orzeł Łękawica 2:2
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Orzeł Łękawica 2:2 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice

Podopieczni Piotra Mrozka okazali się wyjątkowo "gościnni", bo choć od 21. minuty prowadzili dzięki trafieniu Rafała Adamczyka, to po przerwie nieoczekiwanie dwa gole zdobyli rywale i dopiero w 85. minucie celna "główka" Rafała Żurka doprowadziła do remisu 2:2 (1:0) i uchroniła lidera od przegranej z beniaminkiem.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Orzeł Łękawica 2:2 (1:0)
Bramki:
1:0 Adamczyk (21 min.), 1:1 Lejawa (54 min.), 1:2 Duda (73 min.), 2:2 Żurek (85 min. - głową)

MRKS: 13. Krzysztof Kozik - 2. Kamil Cichura, 4. Łukasz Szędzielarz, 14. Rafał Żurek - 18. Ariel Dzionsko, 15. Adrian Herok (62′ 7. Jakub Raszka 73′ 16. Dawid Gola), 10. Krystian Patroń, 8. Łukasz Jastrzębski, 9. Rafał Adamczyk - 6. Damian Szczęsny (62′ 17. Michał Przemyk), 11. Mateusz Żyła
Trener: Piotr Mrozek

Orzeł: 1. Maciej Wnętrzak - 18. Dawid Szczotka, 11. Michał Duda, 13. Przemysław Żabicki, 21. Dominik Barcik - 16. Tomasz Biółka, 5. Łukasz Mrózek, 9. Paweł Bytor, 47. Adrian Lejawa - 8. Szymon Bąk, 15. Dawid Świniański
Trener: Seweryn Kosiec

Żółte kartki: Patroń (13′), Żurek (85′), Przemyk (90+1′) - Barcik (50′), Duda (90+1′), Szczotka (90+5′)
Widzów: 100
Skład sędziowski: Krzysztof Pieczonka oraz Sebastian Hojbach i Kamil Wacławik (KS Skoczów)