• 7 maja 2018
  • wyświetleń: 2821

Wysoka wygrana piłkarzy MRKS Czechowice-Dziedzice

Wyjątkowo w niedzielę na własnym stadionie przyszło drużynie MRKS-u Czechowice-Dziedzice toczyć kolejny pojedynek o punkty, a tym razem po przeciwległej stronie lidera stanął przedostatni w stawce LKS Leśna.

W premierowej odsłonie - pomimo kilku dogodnych okazji, gospodarze zdołali tylko raz znaleźć drogę do siatki, a uczynił to z rzutu karnego Łukasz Szędzielarz (17 min.).

Wyczyn swój ten sam zawodnik "skopiował" także w 56. minucie uderzeniem z "wapna", dając swoim kolegom sygnał do bardziej skutecznych ataków. Sprawy w swoje ręce wziął wprowadzony na boisko w drugiej części Rafał Adamczyk, który w ledwie dwadzieścia minut skompletował klasycznego "hat-tricka" (67 min., 83 min. i 87 min.). Jego bramki przedzieliło jeszcze trafienie Damiana Szczęsnego (73 min. - głową), wobec czego podopieczni trenera Piotra Mrozka odnieśli wysokie zwycięstwo 6:0 (1:0).

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Leśna 6:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Szędzielarz (17 min. - z karnego), 2:0 Szędzielarz (56 min. - z karnego), 3:0 Adamczyk (67 min.), 4:0 Szczęsny (73 min. - głową), 5:0 Adamczyk (83 min.), 6:0 Adamczyk (87 min.)