• 3 maja 2018
  • wyświetleń: 1934

Best Boys oraz Makowski Team mistrzami Amatorskiej Ligi siatkówki

27 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 4 rozegrane zostały ostatnie mecze w tegorocznej Amatorskiej Lidze siatkówki. O godz. 17.30 jako pierwsi na parkiecie pojawili się zawodnicy z zespołów Makowski Team oraz Volley Masters walcząc o 3 miejsce. Po dobrym widowisku mecz wygrali zawodnicy Volley Masters wygrywając 2:0 nie oddając żadnego seta przeciwnikom.

Volley Masters - Makowski Team 2:0 (25:16, 25:22)

Volley Masters - Hulbój Dominik, Łukasik Krzysztof, Grzegorzek Dawid, Grzegorzek Artur, Żelazny Paweł, Zając Michał

Makowski Team - Pławecki Krzysztof, Podsiadło Marek, Pysno Ryszard, Ryt Tomasz, Sikora Wojciech, Karwacki Sławomir, Kasztura Marek, Krawczyk Tomasz, Makowski Wacław

Przed 19.00 rozpoczęła się walka o mistrzostwo pomiędzy zespołami SV Środek oraz Best Boys. Jak przystało na wielki finał walka była bardzo zacięta a sam mecz dostarczył kibicom i samym zawodnikom dużo emocji. Ostateczny wynik rozstrzygnął piąty set w którym nie do zatrzymania była drużyna Best Boys pokonując zawodników SV Środek 3:2

Best Boys - SV Środek 3:2 (25:22, 19:25,21:25, 25:17, 15:9)

Best Boys - Kowalski Wojciech, Góra Patryk, Gawęda Michał, Abramek Krzysztof, Wajdzik Kamil, Gryga Rafał, Musioł Maciej

SV Środek - Kowalczyk Artur, Stępień Marek, Pawlik Daniel, Gleindek Michał, Kraj Mateusz, Świgoń Dominik, Włodyka Włodzimierz, Wiewióra Adrian, Świgoń Sławomir

Po zakończonym finale podsumowaliśmy 26 edycje ALS oraz nagrodziliśmy zwycięzców rozgrywek w kategorii masters oraz mężczyzn. Organizator przygotował również podziękowania dla sędziów którzy cały rok pomagali nam przy rozgrywkach dla: Tadeusza Berger, Mirosława Tyc, Grzegorza Berger, Magdaleny Dzikowskiej oraz Weroniki Przebinda. Wręczenia nagród dokonał Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bartłomiej Fajfer, Dyrektor SP 4 Bożena Głąbek oraz Dyrektor MOSiR Paweł Łękawa.