czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 24 stycznia 2018
  • 30 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1186

Zawody w jeździe szybkiej na lodowisku MOSiR - wyniki

Jak co roku MOSiR przygotował szereg imprez i zajęć sportowo - rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, która spędza ferie w mieście. 26 stycznia, rozpoczęliśmy akcje "Sportowe Ferie z MOSiR-em".

Pierwszą imprezą były zawody w jeździe szybkiej na lodzie. Impreza została zorganizowana z pomocą Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej POPP "Art". Łącznie udział w zawodach wzięło 101 uczestników. Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze 3 miejsca otrzymali medale, a za pierwsze 6 miejsc wręczono dyplomy.

Klasyfikacja indywidualna w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ROCZNIK 2009 DZIEWCZĘTA
1. Machej Emilia SP4 - 23,20 sek.

ROCZNIK 2009 CHŁOPCY
1. Widak Mikołaj SP3 - 29,06 sek.
2. Ryt Michał SP4 - 29,87 sek.

ROCZNIK 2008 DZIEWCZĘTA
1. Lis Gabriela SP3 - 26,90 sek.
2. Dudziak Anna SP3 - 27,03 sek.
3. Pollak Martyna SP1 - 27,28 sek.
4. Szuler Justyna SP3 - 27,72 sek.
5. Przybylska Amelia SP5 - 27,84 sek.
6. Bortlik Kamila SP3 - 30,39 sek.

ROCZNIK 2007 DZIEWCZĘTA
1. Banet Laura SP5 - 26,13 sek.
2. Wawro Patrycja SP5 - 26,67 sek.
3. Przeszłowska Paulina SP3 - 29,42 sek.
4. Mrugała Izabela SP2 - 29,55 sek.
5. Tomanek Paulina SP2 - 29,76 sek.
6. Janik Zofia SP5 - 29,79 sek.

ROCZNIK 2007 CHŁOPCY
1. Brunowski Sebastian SP1 - 23,13 sek.
2. Szczota Robert SP1 - 23,93 sek.
3. Stanoch Patryk SP5 - 28,30 sek.
4. Tokarczyk Michał SP4 - 29,54 sek.
5. Byrdek Kacper SP2 - 31,66 sek.
6. Szostak Karol SP4 - 31,86 sek.

ROCZNIK 2006 DZIEWCZĘTA
1. Mleja Marta SP5 - 24,55 sek
2. Hejlman Nicola SP5 - 24,98 sek.
3. Kupczak Ilona SP4 - 25,29 sek.
4. Gorel Jagoda SP4 - 26,09 sek.
5. Grygierczyk Weronika SP1 - 27,67 sek.
6. Dziedzic Justyna SP1 - 30,84 sek.

ROCZNIK 2006 CHŁOPCY
1. Gąsiorejk Bartłomiej SP5 - 26,60 sek.
2. Mynarski Jakub SP3 - 26,70 sek.
3. Płoskonka Gracjan SP1 - 27,12 sek.
4. Mleczko Nikodem SP5 - 28,36 sek.
5. Witko Kacper SP4 - 29,18 sek.
6. Grzeszek Michał SP3 - 29,33 sek.

ROCZNIK 2005 DZIEWCZĘTA
1. Szpara Martyna SP3 - 25,92 sek.
2. Rataj Oliwia SP3 - 26,91 sek.
3. Poloczek Karolina SP1 - 27,28 sek.
4. Górecka Kamila SP3 - 28,01 sek.
5. Bodzek Weronika SP5 - 30,10 sek.
6. Brańka Lidia SP3 - 31,82 sek.

ROCZNIK 2005 CHŁOPCY
1. Żoczek Mateusz SP5 - 22,05 sek.
2. Sermak Mateusz SP6 - 23,54 sek.
3. Szafarz Jakub SP1 - 24,01 sek.
4. Jabłoński Mateusz SP2 - 25,36 sek.
5. Wawak Gracjan SP2 - 26,72 sek.
6. Grzyk Dominik SP3 - 27,07 sek.

ROCZNIK 2004 DZIEWCZĘTA
1. Dudziak Magdalena SP6 - 23,05 sek.
2. Kopacz Anna SP6 - 26,44 sek.
3. Dudek Kamila SP6 - 30,87 sek.
4. Kowalska Amelia SP6 - 40,60 sek.

ROCZNIK 2004 CHŁOPCY
1. Skrbeński Dawid SP6 - 26,10 sek.
2. Neter Szymon SP6 - 30,32 sek.

ROCZNIK 2002 - 2003 DZIEWCZĘTA
1. Cudak Wiktoria SP6 - 26,81 sek.

ROCZNIK 2002 - 2003 CHŁOPCY
1. Minorczyk Borys SP6 - 25,25 sek.
2. Olma Oliwier SP6 - 25,61 sek.

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.