czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 383

Amatorska Liga Siatkówki w Szkołach Podstawowych nr 4 i nr 8

10 listopada odbyła się kolejna kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Szkole Podstawowej nr 4 i nr 8.

W Szkole Podstawowej nr 4 rywalizowali między sobą: Blue Oysters - Sokół Team, a w kategorii Masters: Sokół - Chaos Team oraz Makowski Team - Stolar-Hut Ujsoły. W pierwszym pojedynku Sokół Team pewnie pokonał Blue Oysters 3:0.

Sokół Team - Blue Oysters 3:0 (25:10, 25:8, 25:17)

Sokół Team - Kaczmarek Jakub, Białek Szymon, Hałas Marcin, Jurek Janusz, Paździora Wojciech, Hoffman Krzysztof, Kowalski Przemysław, Buczek Ireneusz

Blue Oysters - Biskup Bartłomiej, Kubiesa Piotr, Popielewicz Dawid, Kwaśny Michał, Stanisławski Michał, Szmidt Mateusz, Janota Łukasz, Gwizdała Tobiasz

W drugim meczu w SP 4 po zaciętej walce w kategorii Masters Sokół pokonał zawodników zespołu Chaos Team 3:0

Sokół - Chaos Team 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)

Sokół - Piliszewski Marek, Mrowiec Tadeusz, Burak Piotr, Kuliczkowski Zbigniew, Płachno Bartłomiej, Dziech Dariusz, Praciak Rafał, Kozok Maciej

Chaos Team - Błażejowski Bartłomiej, Gąsiorek Piotr, Legoń Marek, Sadłek Marcin, Pryszcz Paweł, Buchcik Bogdan, Herzyk Jarosław, Ścisłowski Artur

Trzeci mecz po zaciętej i wyrównanej walce wygrał Makowski Team pokonując Stolar-Hut Ujsoły 3:0

Makowski Team - Stolar-Hut Ujsoły 3:0 (25:14, 26:24, 25:22)


Stolar-Hut Ujsoły - Satława Marian, Kurowski Bogdan, Słowik Leszek, Ciurla Janina, Rybarski Grzegorz, Bułka Marcin

Makowski Team - Krawczyk Tomasz, Makowski Wacław, Bogus Jacek, Podsiadło Marek, Pysno Ryszard, Sikora Wojciech, Karwacki Sławomir, Kasztura Marek

W Szkole Podstawowej nr 8 rywalizowali ze sobą Best Boys - Melbox, Stars’i - ZSTiL oraz SV Środek - Volley Masters

Pierwszy mecz 3:0 wygrał zespół Best Boys pokonując zawodników zespołu Melbox.

Best Boys - Melbox 3:0 (25:14, 25:14, 26:24)

Best Boys - Kowalski Wojciech, Gawęda Michał, Abramek Krzysztof, Wajdzik Kamil, Góra Patryk, Gryga Rafał, Farana Łukasz

Melbox - Goleniowski Marek, Błotko Adam, Kozłowski Damian, Muras Arkadiusz, Szczypka Rafał, Surowiecki Błażej, Dudzik Robert

W drugim meczu tego dnia, dość łatwe zwycięstwo odnieśli zawodnicy zespołu Stars’i wygrywając 3:0 z zespołem ZSTiL.

Stars'i - ZSTiL 3:0 (25:16, 25:12, 25:8)

Stars'i - Kóska Dariusz, Janko Krzysztof, Janko Dariusz, Pieczora Marcin, Klyta Hubert, Hanuszkiewicz Dariusz

ZSTiL - Wadych Paweł, Janik Paweł, Działach Dorian, Suwalski Adam, Beck Jakub, Czauderna Filip, Mrowca Aleksandra, Wieczorek Martyna

Trzecie spotkanie tego wieczoru rozegrali miedzy sobą Volley Masters z SV Środek. Po wyrównanym początku pierwszego seta, inicjatywę przejął Volley Masters, który dopisał do swojego konta 3 pkt.

Volley Masters - SV Środek 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)

Volley Masters - Hulbój Dominik, Żelazny Paweł, Grzegorzek Artur, Grzegorzek Dawid, Bęben Jakub, Zając Michał, Paszek Maciej, Wojtyłko Sebastian, Kubica Dariusz

SV Środek - Kowalczyk Artur, Stępień Marek, Mazur Paweł, Pawlik Daniel, Kraj Mateusz, Świgoń Dominik, Włodyka Włodzimierz, Wiewióra Adrian, Zuber Szymon

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze