Motoryzacja Czechowice-Dziedzice Motoryzacja Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 25 października 2017
  • wyświetleń: 1337

Rotuz rozgromił na własnym boisku Łodygowice 12:1

Za nami mecz obfitujący w grad goli, Rotuz pokonał na własnym boisku Słowiana Łodygowice 12:1. Jednak nie było to zbyt emocjonujące spotkanie, a bardzo jednostronny pojedynek. Bronowianie nie dali rywalowi cienia szansy na korzystny wynik, mimo to goście z Łodygowic dzielnie walczyli o każdą piłkę, za co należą im się słowa uznania.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz gromi na własnym boisku Łodygowice!


Po 4 gole zdobyli Szczygielski i Świerkot, po jednym trafieniu zanotowali Bieńko, Sosna, Dzida oraz Kopeć. Jednak cały zespół z Bronowa zagrał dobre zawody, a w drugiej połowie trener dał odpocząć kluczowym zawodnikom, dzięki czemu swe "umiejętności" mogli zaprezentować rezerwowi. Był to mecz bez "historii", można napisać, że była to rozgrzewka przed najważniejszymi spotkaniami tej rundy, spotkaniami które mogą dać wskazówkę, kto wywalczy na koniec sezonu awans do A-Klasy. Dzięki temu zwycięstwu i potknięciom rywali, Rotuz umocnił się na prowadzeniu w tabeli.

Zawodnikom z Bronowa w rundzie jesiennej zostały do rozegrania jeszcze tylko dwa mecze i to oba na wyjeździe. Najpierw lider z Bronowa zmierzy się na wyjeździe w niedzielę o godzinie 11.00 z GKS-em Czarni II Jaworze, następnie 11 listopada rozegra o godzinie 14.00 w Międzybrodziu mecz z Żarem.

UKS Rotuz Bronów vs LKS Słowian Łodygowice 12:1

Bramki dla Rotuza:
4x Świerkot, 4x Szczygielski, Bieńko, Dzida, Sosna oraz Kopeć

Skład: Krysta (46' Przybyła), Sosna, Urbanek, Janik (50' Gaszczyk), Raczek, Wronka (55' Szkucik), Świerkot, Bieńko, Dzida (60' Banet), Feruga (55' Kopeć), Szczygielski

43-502 Bronów
ul. Kolorowa 2

kom. 539 010 030

Rotuz Bronów

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA