Motoryzacja Czechowice-Dziedzice Motoryzacja Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 15 października 2017
  • wyświetleń: 6890

"Generał" Piszczek na ławce LKS-u. Poprowadził drużynę do zwycięstwa

W sobotę LKS Goczałkowice-Zdrój pokonał na wyjeździe Bytomski Sport Bytom 3:1. Z ławki rezerwowych ekipę z Goczałkowic-Zdroju wspierał gwiazdor reprezentacji Polski - Łukasz Piszczek.

"Generał" Piszczek na ławce LKS-u. Poprowadził drużynę do zwycięstwa - 14.10.2017 · fot.


Z powodu kontuzji, którą Łukasz Piszczek doznał w meczu reprezentacji Polski z Czarnogórą, 32-letni obrońca Borussii Dortmund nieprędko wróci do Bundesligi. Piłkarz nie zamierza jednak bezproduktywnie traić czasu i wspiera swoich kolegów z LKS-u Goczałkowice.

Podczas sobotniego meczu IV ligi, który ekipa z Goczałkowic-Zdroju rozegrała z Bytomskim Sportem Bytom, reprezentant Polski dopingował drużynę z ławki rezerwowych. 32-letni obrońca nie tylko obserwował, ale i podpowiadał zawodnikom LKS-u.

"Generał" Piszczek na ławce LKS-u. Poprowadził drużynę do zwycięstwa - 14.10.2017
"Generał" Piszczek na ławce LKS-u. Poprowadził drużynę do zwycięstwa - 14.10.2017 · fot.


Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem LKS-u Goczałkowice. Po dziesięciu kolejkach drużyna z powiatu pszczyńskiego zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

ab / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA