• 22 września 2017
  • wyświetleń: 1563

M. Hałas drugi w kolejnym etapie Pucharu Europy w Nordic Walking

W sobotę, 16 września w austriackiej Karyntii został rozegrany kolejny etap Pucharu Europy w Nordic Walking. Udział w nim wziął czechowiczanin Marcin Hałas.

M. Hałas drugi w kolejnym etapie Pucharu Europy w Nordic Walking - 16.09.2017 · fot. Urszula Chrapek

Trasa usytuowana była wokół jeziora Pikerdorfer oraz pobliskich terenów górskich. Wśród ponad 95 osób startujących w zawodach nie zabrakło zawodników z Austrii, Niemiec, Francji, Włoch, Słowenii i oczywiście Polski. W 20-osobowej reprezentacji Polski znalazł się Marcin Hałas, który stanął na drugim stopniu podium w kategorii M30-39 lat.

Ostatni etap Pucharu Europy Nordic Walking zostanie rozegrany w Legnicy pod koniec września.