• 24 lutego 2017
  • wyświetleń: 3913

Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci - sukcesy młodych czechowiczan

18.02 na hali ZSOMS w Raciborzu odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci. Z bardzo dobrej strony pokazali się podopieczni MKS Czechowice-Dziedzice. Na starcie pojawiło się aż 450 zawodników z wszystkich klubów śląskich.

Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci - 18.02.2017 · fot. Wioleta Płoskonka

Srebrny medal w biegu na 600 m wywalczył Szymon Mikołajczak, a jego kolega klubowy Bartłomiej Wokacz uplasował się na 4. miejscu. Brązowy medal w biegu na 600m zdobyła Nicola Osowiec. 4. miejsce w biegu na 60m przypadło Nicole Stasik, a 4. miejsce w skoku wzwyż dla Malwiny Lazar.

Pozostali osiągnęli swoje rekordy życiowe: Klaudia Łaś-600m, Zuzia Szylder-600m, Nadia Łopata-60m,600m, Rafał Grygierczyk-60m, skok w dal, Marysia Flasińska- pchnięcie kulą, Jakub Janik- 60m,600m, Ania Marciniak-skok w dal, Bartosz Śliwiński-600m.