• 8 lutego 2017
  • wyświetleń: 3831

Konrad Pawlik po "maratonie" startowym nie schodzi z podium

Konrad Pawlik zaczął bardzo intensywny sezon startowy. W poprzednim tygodniu startowym oprócz treningów brał udział w kumulacji pięciu startów w slalomie gigancie.

Konrad Pawlik po "maratonie" startowym nie schodzi z podium - 02.2017 · fot. Tomasz Pawlik

Podczas tych zawodów Konrad trzy razy stanął na najwyższym stopniu podium, zaś dwa razy zajął drugie miejsce. W piątek, 3 lutego młody zawodnik startował w zawodach Grand Prix Szczyrku Lexus druga seria, gdzie okazał się najlepszy. Następnego dnia, podczas Pucharu Milki Złoty Groń ponownie wywalczył 1. miejsce i uzyskał najlepszy czas spośród 200 uczestników! Z kolei w niedzielę, Konrad wziął udział w zawodach 6. Pucharu Reksia. Tam zabrakło mu 0,16 s do zajęcia pierwszego miejsca. Nie jest to jednak porażka, ponieważ w zawodach udział wzięło 400 uczestników!

Przed Konradem jeszcze 13 startów. Następne zaczynają się od piątku, 10 lutego.