• 12 września 2016
  • wyświetleń: 2072

MRKS został pokonany przez Pasjonata Dankowice

Drugiej porażki w sezonie doznali piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, którzy w niedzielne popołudnie na wyjeździe zmierzyli się w derbowej konfrontacji z Pasjonatem Dankowice.

Rezultat spotkania już w 13. minucie otworzył Jakub Ogiegło, a cztery minuty przed przerwą wyrównującą bramkę z rzutu karnego zdobył dla gości Mateusz Żyła. Niestety w przeciągu kwadransa drugiej części czechowicka defensywna popełniła dwa fatalne w skutkach błędy, przez co do siatki trafili ponownie Jakub Ogiegło (52 min. - głową) i Tomasz Magiera (58 min.).

W 75. minucie kontaktowego gola dla podopiecznych Marcina Biskupa zanotował znów Mateusz Żyła, jednak na więcej przyjezdnych nie było już stać, wobec czego z wygranej 3:2 (1:1) cieszyli się dankowiczanie.