• 16 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1945

Remis MRKS-u Czechowice-Dziedzice z Cukrownikiem Chybie

Niesłychanie wiele emocji dostarczyło pierwsze wyjazdowe starcie piłkarzy MRKS-u Czechowice-Dziedzice w nowym sezonie.

Podopieczni Marcina Biskupa rywalizowali w Chybiu z tamtejszym Cukrownikiem i od 18. minuty zmuszeni byli radzić sobie w liczebnym osłabieniu, po czerwonej kartce jaką ujrzał Rafał Żurek. W 73. minucie prowadzenie gospodarzom dało celne trafienie Marcina Urbańczyka, natomiast od 80. minuty po drugim napomnieniu dla Daniela Poloczka siły na boisku się wyrównały.

Ambitna postawa czechowiczan nagrodzona została w 89. minucie, kiedy to po centrze Mateusza Żyły piłkę głową do siatki skierował Szymon Jastrzębski, ustalając wynik spotkania na 1:1 (0:0).

RKS Cukrownik Chybie - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:0)
1:0 - Marcin Urbańczyk 73'
1:1 - Szymon Jastrzębski 89'

Cukrownik: Dawid Francuz - Andrzej Stokłosa, Mariusz Adaszek, Mateusz Bawoł, Krystian Tekla - Daniel Poloczek, Dariusz Zygma, Marcin Urbańczyk, Damian Wojtoń - Patryk Chmiel (65' Kamil Skowronek), Błażej Bawoł (88' Patryk Śmieja).

MRKS: Patryk Kopeć - Wojciech Szal, Rafał Żurek, Sebastian Bieńko, Kamil Cichura (85' Mateusz Wójcikiewicz) - Jakub Raszka (63' Szymon Niemczyk), Szymon Jastrzębski, Krystian Patroń (82' Grzegorz Sztorc), Łukasz Jastrzębski (74' Dominik Kopeć) - Rafał Adamczyk, Mateusz Żyła.

Żółte kartki: Urbańczyk (73'), Poloczek - 2 (75' i 80'), Skowronek (90+3') - Raszka (9'), Ł.Jastrzębski (75' - na ławce), Sz.Jastrzębski (80')/.

Czerwone kartki: Poloczek (80' - za drugą żółtą) - Żurek (18' - niesportowe zachowanie).

Sędzia: Paweł Ficek (WS Żywiec)