czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 10 listopada 2015
  • 13 grudnia 2015
  • wyświetleń: 6627

Starcie w Strefie Mega Mocy - zdjęcia

Pociąg do Stacji Forma, autorski projekt Elżbiety Zarębskiej, zagościł 11 grudnia na stacji Fitness Park, gdzie odbyło się "Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy" o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy - 11.12.2015 · fot.


Zawody zostały przeprowadzone w trzech konkurencjach - wyciskanie sztangi leżąc na ławce na maksymalny ciężar w kategorii open według formuły Wilks'a, martwy ciąg na maksymalny ciężar w kategorii open według formuły Wilks'a oraz podciąganie na drążku dowolnym chwytem na ilość powtórzeń.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia klasy międzynarodowej Grzegorz Leski oraz Damian Kulig. Organizatorem imprezy była Elżbieta Zarębska, której już od pięciu lat udaje się z dużym powodzeniem organizować "Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztagi Leżąc" oraz pojedynki w "Strefie Mega Mocy". Obie imprezy zdobyły sobie już spore grono zwolenników i swoje miejsce w kalendarzu imprez w naszym mieście.

Fitness Park

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 100

tel. 32 445-07-57

BM / czecho.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.