• 23 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3012

12. miejce tenisistki w GP Polski

Małgorzata Hebda grająca w barwach czechowickiego MKS-u wywalczyła 12. miejsce podczas zawodów Grand Prix Polski w tenisie stołowym.

Od 19 do 21 grudnia w Brzegu Dolnym odbywały się tenisowe zawody w kategorii żaków. Województwo śląskie reprezentowali zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice: Michał Gawlas, który zwyciężył turniej wojewódzki wśród 67 zawodników, a także Małgorzata Hebda, która uzyskała awans w dodatkowych kwalifikacjach.

Małgorzata Hebda, mks, tenis stołowy
Małgorzata Hebda zajęła 12. miejsce podczas zawodów Grand Prix Polski w tenisie stołowym. · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

Małgosia po pięknych pojedynkach zakończyła turniej na 12. miejscu w kraju, a Michał w przedziale 25-32, również poprawiając swoje osiągnięcie. Warto dodać, że zawodnicy byli jednymi z najmłodszych spośród 147 startujących.

Pozostali młodzi tenisiści MKS startowali w grudniu w licznie obsadzonych turniejach wojewódzkich zajmując miejsca w czołowych 20-tkach województwa. Byli to: Marta Kozyra, Jagoda Ryt, Klaudia Surowiecka i Katarzyna Kopeć.