• 15 października 2013
  • wyświetleń: 2019

Trzy medale naszych judoków

W sobotę i niedzielę w Kątach Wrocławskich rozegrano V Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia w ramach Otwartego Pucharu Polski. Dobrze zaprezentowali się reprezentanci Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice, zdobywając trzy medale.

W.Tomala,I.Socha,J.Wójcik
Medaliści: W.Tomala, I.Socha, J.Wójcik · fot. trainermen / klub czecho.pl

Najlepiej spisał się Jakub Wójcik kat. 50 kg. wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem, w tym z aktualnym Mistrzem Polski J.Łoziakiem z Czarnych Bytom zdobył bezapelacyjnie złoty medal. Brązowe medale po bardzo emocjonujących i zaciętych pojedynkach wywalczyli Wojciech Tomala 81 kg. oraz Marcin Lubiński 100 kg. Na pochwałę zasługuje V miejsce zdobyte przez naszą najmłodszą zawodniczkę Izabellę Sochę w kat. 48 kg.

W zawodach nie wzięli udziału nasi najlepsi reprezentanci M.Wykupil oraz P. Wawrzyczek którzy w tym czasie wraz z Reprezentacja Polski biorą udział w campie międzynarodowym w Hanowerze.