• 13 listopada 2012
  • wyświetleń: 1537

Medale naszych judoków

W minioną sobotę i niedzielę w bytomskiej hali "Szombierek" rozegrano Otwarty Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych. W zawodach wzięło udział 400 zawodniczek i zawodników z 79 klubów.

Marta Wykupil, judo
Marta Wykupil · fot. trainerman / klub czecho.pl

Najlepiej z reprezentantów Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice zaprezentowali się tradycyjnie Marta Wykupil, która wygrała swoje wszystkie pojedynki przed czasem zdobywając bezapelacyjnie złoty medal,oraz Paweł Wawrzyczek startujący w najliczniej obsadzonej kat.66 kg.(49 zawodników)doznając minimalnej porażki (decyzja sędziów 2:1) w walce finałowej zajął ostatecznie drugie miejsce zdobywając srebrny medal.

Dobrze zaprezentował się w kat.60 kg. Kamil Muchewicz wygrywając cztery pojedynki i przegrywając dwa ostatecznie uplasował się na IX miejscu.