• 31 października 2011
  • wyświetleń: 3326

Sukces Roberta Szatanika

Sukcesem zakończył się udział czechowiczanina Roberta Szatanika w otartych Mistrzostwach Polski w tang soo do, w których udział wzięli zawodnicy z kick boxingu, taekwondo, karate i tang soo do - łącznie z 16 klubów.

szatanik robert
Robert Szatanik z uczniami

Robert wywalczył złoty medal i mistrzostwo Polski w kategorii open, czyli wszechwag, gdzie w finale zmierzył się z zawodnikiem 115 kilogramowym, z którym jednogłośnie zwyciężył decyzją trzech sędziów w formule light contact oraz brązowy medal w semi contact, to kolejny dowód, że czechowiczanin - mimo kontuzji - nie daje za wygraną i ciągle utrzymuje się w czołówce.