Motoryzacja Czechowice-Dziedzice Motoryzacja Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 25 października 2011
  • wyświetleń: 1963

Turnieje tenisa stołowego

Na sali gimnastycznej ZS Ligota odbyły się w miniony weekend turnieje tenisa stołowego dla dzieci oraz dorosłych, które zgromadziły łącznie 120 zawodników, w tym wielu tenisistów z czołówki województwa.

Wyniki 1 turnieju Grand Prix Czechowic-Dziedzic w tenisie stołowym 2011/12

Żaczki
1. Kopeć Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice
2. Krawczyk Kinga ULKTS Pszczyna
3. Lasek Wiktoria UKS Bestwinka

Żacy
1. Wiecheć Adrian Victoria Hażlach
2. Głąbek Patryk UKS Bestwinka
3. Wydmański Piotr UKS Bestwinka
4. Staszek Jakub MKS Czechowice-Dziedzice
5. Grzyk Michał UKS Bestwinka
6. Karpeta Kamil SP 3 Ligota
7. Gazda Tobiasz MKS Czechowice-Dziedzice
8. Kraus Dominik SP 3 Ligota
9. Liniewicz Dawid SP 3 Ligota
10. Głąb Michał UKS Bestwinka

Młodziczki
1. Hetnał Sandra LITS Anders Żywiec
2. Kielar Anna MKS Czechowice-Dziedzice
3. Furtak Kinga MKS Czechowice-Dziedzice
4. Gałęziowska Natalia Lesznianka Leszna Góra
5. Noga Klaudia ULKTS Pszczyna
6. Krawczyk Kinga ULKTS Pszczyna
7. Graboń Magdalena Hałcnów
8. Kopeć Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice
9. Rączka Sandra UKS Bestwinka

Tomzik Kinga - Lesznianka Leszna Góra (dyskwalifikacja - rok ur. 97)

Młodzicy
1. Dziembała Dawid Dzięgielów
2. Kraut Robert ULKTS Pszczyna
3. Pszczółka Bartłomiej Victoria Hażlach
4. Gawor Arkadiusz UKS Bestwinka
5. Sikora Krzysztof MKS Czechowice-Dziedzice
6. Zawada Paweł MKS Czechowice-Dziedzice
7. Gazda Tobiasz MKS Czechowice-Dziedzice
8. Konieczny Maciej Victoria Hażlach
9. Kraus Dominik SP 3 Ligota
10. Gryga Robert SP 1 Czechowice - Dz
11. Światłoch Dawid SP 3 Ligota
12. Swakoń Andrzej SP 1 Ligota

Gimnazjum - dziewczyny
1. Hetnał Sandra LITS Anders Żywiec
2. Kopeć Justyna MKS Czechowice-Dziedzice
3. Kielar Anna MKS Czechowice-Dziedzice
4. Tomzik Kinga Lesznianka Leszna Góra
5. Furtak Kinga MKS Czechowice-Dziedzice
6. Morys Julia Lesznianka Leszna Góra
7. Topór Marzena MKS Czechowice-Dziedzice
8. Baczewska Sara MKS Czechowice-Dziedzice
9. Gałęziowska Natalia Lesznianka Leszna Góra
10. Graboń Magdalena Hałcnów
11. Mola Patrycja MKS Czechowice-Dziedzice
12. Budny Agata ZS Ligota
13. Noga Klaudia ULKTS Pszczyna
14. Kurcius Patrycja ZS Ligota
15. Budny Wioletta ZS Ligota
16. Kuś Adrianna ZS Ligota
17. Zolich Martyna ZS Ligota
18. Zygmunt Żaneta ZS Ligota
19. Iskrzycka Barbara ZS Ligota
20. Maj Klaudia ZS Ligota
21. Adamczyk Iza ZS Ligota
22. Szczyrbowska Danuta ZS Ligota
23. Niesytko Paulina ZS Ligota
24. Krzempek bożena ZS Ligota
25. Chromik Anna ZS Ligota

Gimnazjum - chłopcy
1. Dziembała Dominik Dzięgielów
2. Zyzański Marcelian BISTS Bielsko - Biała
3. Dziembała Dawid Dzięgielów
4. Swakoń Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice
5. Kraut Robert ULKTS Pszczyna
6. Cieślicki Wojciech ULKTS Pszczyna
7. Staszek Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice
8. Lorańczyk Tomasz ZS Ligota
9. Zawada Paweł MKS Czechowice-Dziedzice
10. Wawoczny Kamil Kaniów
11. Feruga Mateusz ZS Ligota
12. Wejster Sebastian ZS Ligota
13. Kościelny Mateusz ZS Ligota
14. Kasznia Wojciech ZS Ligota
15. Szczyrbowski Paweł ZS Ligota
16. Pniok Kacper ZS Ligota
17. Gryga Robert SP 1 Czechowice
18. Lorańczyk Marek ZS Ligota
19. Młynarczyk Bartek Gimn nr 2 Czechowice-Dziedzice
20. Miętka Szymon ZS Ligota
21. Chromik Mateusz ZS Ligota

Wyniki Turnieju ADAM-EK CUP o Puchar Burmistrza Czechowic - Dziedzic

KOBIETY
1. KRZOK JOANNA (Victoria Hażlach)
2. KIELAR ANNA (MKS Czechowice-Dziedzice)
3. BLACHURA JOANNA (MKS Czechowice-Dziedzice)
4. KŁAPTOCZ KAROLINA (MKS Czechowice-Dziedzice)
5. KOPEĆ JUSTYNA (MKS Czechowice-Dziedzice)
6. BACZEWSKA SARA (MKS Czechowice-Dziedzice)
7. BACZEWSKA BASIA (MKS Czechowice-Dziedzice)
8. GRABOŃ MAGDALENA

AMATORZY
1. KOWALCZYK LECH
2. STANICZEK ADAM
3. FLIS BOGUSŁAW
4. CIEŚLAR MAREK
5-6 BAŃCZYK WIESŁAW, POMIEĆKO ŁUKASZ
7-8 GRABOŃ ADAM, ZYZAŃSKI MARCELIAN
9-12 BLACHURA GRZEGORZ, ŁOZIŃSKI WOJCIECH, FIEDOREK JACEK, ŚLIWKA ZDZISŁAW
13-16 MIKOŁAJCZYK ADRIAN, ŻMUDA KAMIL, GIZA WOJCIECH, TOKARSKI JERZY
16-19 KIELAR ANNA, KOZŁOWSKI ŁUKASZ, SZOP JAKUB

OPEN
1. GRYGA RAFAŁ (MKS Czechowice-Dziedzice)
2. FOMIN JURIJ (Mysłowice)
3. ROJ WOJCIECH (BISTS Bielsko-Biała)
4. SWAKOŃ DAWID (MKS Czechowice-Dziedzice)
5-6 MADEJ BOGUSŁAW, RUCKI SYLWESTER
7-8 RAMENDA KRZYSZTOF, LEWCZUK MIROSŁAW
9-12 FIEDOREK JACEK, FLIS BOGUSŁAW, MAZUR PAWEŁ, CIEŚLAR MAREK
13-16 BAŃCZYK WIESŁAW, PEŁKA JERZY, GRABOŃ ADAM, STANICZEK ADAM
17-24 KRZOK JOANNA, SZOP JAKUB, ZYZAŃSKI MARCELIAN, BLACHURA JOANNA, BACZEWSKA BARBARA, KOWALCZYK LECH, KIELAR ANNA, POMIEĆKO ŁUKASZ
25-33 GIZA WOJCIECH, MITRĘGA WACŁAW, TOKARSKI JERZY, ŁOZIŃSKI WOJCIECH, KOZŁOWSKI ŁUKASZ, BLACHURA GRZEGORZ, MIKOŁAJCZYK ADRIAN,ŚLIWKA ZDZISŁAW, ŻMUDA KAMIL

MKS

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA